Zwierzchnik ACI

dr hab. inż Izabella Rajzer, prof. ATH
Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju
irajzer@ath.bielsko.pl

——————–

Biuro ACI

mgr inż. Marcin Giżycki
Kierownik ACI
mgizycki@ath.bielsko.pl | tel. 33 8279 322 / 418, bud. L, pok. 404

mgr Iwona Mizera
Specjalista ds. administracyjnych
iwona@ath.bielsko.pl | tel./fax 33 8279 322, kom. 600 453 338, bud. L, pok. 403

——————–

Zespół Administratorów Systemów Informatycznych:

mgr inż. Aleksander Cader 
Koordynator zespołu, Administrator Systemów Informatycznych (ASI)
acader@ath.bielsko.pl | tel. 33 8279 371, bud. L, pok. 009

mgr inż. Artur Naglik
Administrator Uczelnianej Sieci Komputerowej, Systemów Kontroli Dostępu, Bezpieczeństwa Sieci.
anaglik@ath.bielsko.pl | tel. 33 8279 357, kom. 660 050 860, bud. L, pok. 009

lic. Bartłomiej Smolorz
Specjalista, obsługa systemów dziekanatowych, ERP, zdalnego nauczania oraz Centrum Personalizacji
bsmolorz@ath.bielsko.pl |  tel. 33 8279 206, kom. ‎508 140 955,  bud. L, pok. 009

Grzegorz Komornik

Obsługa systemów zdalnego nauczania, wsparcie dla systemów EPR i systemów dziekanatowych
gkomornik@ath.bielsko.pl | tel. 33 8279 375, 437  bud. L, pok. 009

——————–

Obsługa techniczna, serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania:

inż. Marcin Pawlik-Dobrowolski
Specjalista ds. Oprogramownia
mpd@ath.bielsko.pl | tel. 33 8279 437, bud. L, pok. 013

mgr inż. Adam Rybka
Specjalista ds. Sprzętu komputerowego
arybka@ath.bielsko.pl | tel. 33 8279 437, bud. L, pok. 013

Jarosław Leszczyński

Pracownik techniczny, obsługa wyposażenia multimedialnego, uczelnianych sal komputerowych i wideokonferencji:

jleszczynski@ath.bielsko.pl | tel. 33 8279 373, kom. 696 052 749, bud. L, pok. 403

Zadzwoń do nas!

+48 33 8279322

Akademickie Centrum Informatyki
Akademia Techniczno-Humanistyczna
w Bielsku-Białej
43-309 Bielsko-Biała
ul.Willowa 2, Budynek L pok. 403
email: aci@ath.bielsko.pl

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK: 07:30 – 16:00
WTOREK: 07:30 – 16:00
ŚRODA: 07:30 – 16:00
CZWARTEK: 07:30 – 16:00
PIĄTEK: 07:30 – 16:00
SOBOTA:
NIEDZIELA: NIECZYNNE
POMOC TECHNICZNA: 696 052 749

Lokalizacja